Akkord Korporasiyası Caspian European Club-un yeni seçilmiş İdarə Heyətinin iclasında iştirak edib
5 oktyabr 2016-cı ildə “Caspian European Club”-un İdarə Heyətinin yeni tərkibdə ilk iclası keçirilmişdir.
İclasda 2017-ci ilin payızına kimi həyata keçiriləcək strategiyalar, yeni layihələr və tapşırıqlar müzakirə edilmişdir. Tədbirdə Det-Al Aluminium MMC, Azərtelecom, AGA Şirkətlər Qrupu, Azmetko CAA ASC, R.I.S.K, Standard Insurance, PWC, Delta Telecom və digər şirkətlərin nümayəndələri iştirak etmişdir.
İclasda Akkord Sənaye Tikinti İnvestisiya Korporasiyası ASC-ni baş direkor Göksel Aybek və baş direktorun müavini Samir Qasımov təmsil etmişdir.
Tədbirin sonunda idarə heyətinin üzvləri açıq səsvermə yolu ilə sahə klublarının və işçi komitələrin yeni rəhbərlərini seçiblər.
Qeyd etmək lazımdır ki, cənab Göksel Aybek Tikinti Klubunun (Caspian European Club), cənab Samir Qasımov isə İnnovasiya Texnologiyaları Komitəsinin sədri seçilmişdir.

Корпорация «Аккорд» приняла участие в первом заседании новоизбранного правления директоров Caspian European Club
- 21.10.2016
5 октября 2016 года состоялось первое заседание нового состава правления Каспийского Европейского клуба (Caspian European Club).
В ходе мероприятия обсуждались стратегии, новые проекты и задачи, которые необходимо реализовать до осени 2017 года. В заседании приняли участие такие компании, как Det-Al Aluminium LLC, Azertelecom, AGA Şirkətlər Grupu, Azmetko KSA ASC, R.I.S.K Company, Standard Insurance, PWC, Delta Telecom и другие.
От ОАО «Строительно-промышленная инвестиционная корпорация Аккорд» в заседании приняли участие Генеральный директор Гексель Айбек и заместитель Генерального директора Самир Касумов.
В завершении встречи члены правления путем открытого голосования выбрали новых руководителей отраслевых клубов и рабочих комитетов.
Следует отметить, что господин Гексель Айбек был избран председателем Строительного клуба (Caspian European Construction Club), а господин Самир Касумов – председателем комитета по инновационным технологиям (Innovation Technologies Committee).